0

Demrad

Demrad

Порівняти товар (0)


Газова колонка Demrad С 275 F

Газова колонка Demrad С 275 F

    Водонагрівачі Demra ідеально підходять для будинків і квартир, які не обладнані димоходами або димохідними шахтами.    Турбований водонагрівач Demrad C 275 F відрізняється тим, що тяга, необхідна для горіння газу і відведення відпрацьованих газів створюється штучно спеціальною турбіною, тому підключення даних водонагрівачів до димоходу не потрібно. Надходження кисню для гор..


8667 грн.

Газова колонка Demrad С 350 F

Газова колонка Demrad С 350 F

    Водонагрівачі Demra ідеально підходять для будинків і квартир, які не обладнані димоходами або димохідними шахтами.     Турбований водонагрівач Demrad C 350 F відрізняється тим, що тяга, необхідна для горіння газу і відведення відпрацьованих газів створюється штучно спеціальною турбіною, тому підключення даних водонагрівачів до димоходу не потрібно. Надходжен..


9606 грн.

Газовий котел настінний Demrad Adonis B 24

Газовий котел настінний Demrad Adonis B 24

    Газові димохідні котли серії «Adonis» призначені для опалення, нагріву води для побутових потреб в приватних будинках і квартирах багатоповерхівок, де конструкцією будинку передбачений димохід або спеціальні димохідні шахти.     Основна відмінність котлів серії Adonis В 24 полягає в тому, що даний котел здійснює забір повітря необхідного для горіння безпосередньо з приміщен..


13727 грн.

Газовий котел настінний Demrad Atron H-24

Газовий котел настінний Demrad Atron H-24

    Газові турбовані двоконтурні котли Demrad Atron призначені для опалення, нагріву гарячої води для побутових потреб в приватних будинках, а також квартирах у багатоповерхових житлових будинках.    Особливість турбованих котлів Demrad Atron Н-24 полягає в тому, що тяга, необхідна для горіння газу і викиду продуктів згорання створюється за допомогою спеціальної модульованої ту..


13636 грн.

Газовий котел настінний Demrad Atron H-28

Газовий котел настінний Demrad Atron H-28

    Газові турбовані двоконтурні котли Demrad Atron призначені для опалення, нагріву гарячої води для побутових потреб в приватних будинках, а також квартирах у багатоповерхових житлових будинках.     Особливість турбованих котлів Demrad Atron Н-28 полягає в тому, що тяга, необхідна для горіння газу і викиду продуктів згорання створюється за допомогою спеціальної..


16455 грн.

Газовий котел настінний Demrad HKT 2-20 Nepto

Газовий котел настінний Demrad HKT 2-20 Nepto

    Газові турбовані котли серії «Nepto» призначені для опалення, а також нагріву води для побутових потреб в приватних будинках і квартирах багатоповерхівок, де конструкцією будинку не передбачений димохід.     Основна відмінність котлів серії Demrad HKT 2-20 Nepto полягає в конструкції його роздільними теплообмінниками подвійної дії. Тобто, в даному котлі встановлений од..


13091 грн.

Газовий котел настінний Demrad HKT 2-24 Nepto

Газовий котел настінний Demrad HKT 2-24 Nepto

    Газові турбовані котли серії «Nepto» призначені для опалення, а також нагріву води для побутових потреб в приватних будинках і квартирах багатоповерхівок, де конструкцією будинку не передбачений димохід.    Основна відмінність котлів серії Demrad HKT 2-24 Nepto полягає в конструкції його роздільними теплообмінниками подвійної дії. Тобто, в даному котлі встановлени..


13303 грн.

Котел твердопаливний Demrad Beaver 20

Котел твердопаливний Demrad Beaver 20

    При виготовленні котлів т.м. «Beaver», використовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі, а саме виробництво роботизоване на 90%.    Beaver-20 являє собою сучасний і надійний твердопаливний котел, який працює на дровах, і на вугіллі. Теплообмінник виконаний з котлової сталі товщиною 5 мм, а решітка виготовлена ​​з чавуну. Об'ємна камера згорання забезпечує трива..


13600 грн.

Котел твердопаливний Demrad Beaver 26

Котел твердопаливний Demrad Beaver 26

    При виготовленні котлів т.м. «Beaver», використовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі, а саме виробництво роботизоване на 90%.     Beaver-26 являє собою сучасний і надійний твердопаливний котел, який працює на дровах, і на вугіллі. Теплообмінник виконаний з котлової сталі товщиною 5 мм, а решітка виготовлена ​​з чавуну. Об'ємна камера згорання забез..


15780 грн.

Котел твердопаливний Demrad Beaver 35

Котел твердопаливний Demrad Beaver 35

    При виготовленні котлів т.м. «Beaver», використовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі, а саме виробництво роботизоване на 90%.     Beaver-35 являє собою сучасний і надійний твердопаливний котел, який працює на дровах, і на вугіллі. Теплообмінник виконаний з котлової сталі товщиною 5 мм, а решітка виготовлена ​​з чавуну. Об'ємна камера згорання забез..


18520 грн.

Котел твердопаливний Demrad Beaver 43

Котел твердопаливний Demrad Beaver 43

    При виготовленні котлів т.м. «Beaver», використовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі, а саме виробництво роботизоване на 90%.    Beaver-43 являє собою сучасний і надійний твердопаливний котел, який працює на дровах, і на вугіллі. Теплообмінник виконаний з котлової сталі товщиною 5 мм, а решітка виготовлена ​​з чавуну. Об'ємна камера згорання забезп..


20950 грн.

Котел твердопаливний Demrad Beaver Base-12

Котел твердопаливний Demrad Beaver Base-12

     Продукція Demrad експортується в 48 країн світу, розташованих на 4 континентах.     BEAVER Base-12 являє собою сучасний і надійний твердопаливний котел, який працює як на дровах, так і на вугіллі. Об'ємна камера згорання забезпечує тривалу і економічну роботу на одному завантаженні, а зручне і велике завантажувальне вікно дозволяє завантажувати дрова великого розміру...


8020 грн.

Котел твердопаливний Demrad Beaver Base-16

Котел твердопаливний Demrad Beaver Base-16

     Продукція Demrad експортується в 48 країн світу, розташованих на 4 континентах.     BEAVER Base-12 являє собою сучасний і надійний твердопаливний котел, який працює як на дровах, так і на вугіллі. Об'ємна камера згорання забезпечує тривалу і економічну роботу на одному завантаженні, а зручне і велике завантажувальне вікно дозволяє завантажувати дрова великог..


8610 грн.

Котел твердопаливний Demrad Beaver Base-20

Котел твердопаливний Demrad Beaver Base-20

     Продукція Demrad експортується в 48 країн світу, розташованих на 4 континентах.     BEAVER Base-20 являє собою сучасний і надійний твердопаливний котел, який працює як на дровах, так і на вугіллі. Об'ємна камера згорання забезпечує тривалу і економічну роботу на одному завантаженні, а зручне і велике завантажувальне вікно дозволяє завантажувати дрова великог..


10130 грн.

Радіатор чавунний Demrad Retro 350/180

Радіатор чавунний Demrad Retro 350/180

    Чавунні радіатори DEMRAD RETRO є профільним радіатором екстра-класу, який виробляється на підприємстві DEMIR DOKUM з 2001 року.    Чавунні радіатори Demrad Retro 350/180 завоювали величезну популярність у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні, де успішно продаються ось вже на протязі семи років. Приваблива вартість, висока якість і надійність, витончений дизайн -..


1212 грн.

Радіатор чавунний Demrad Retro 500/180

Радіатор чавунний Demrad Retro 500/180

    Чавунні радіатори DEMRAD RETRO є профільним радіатором екстра-класу, який виробляється на підприємстві DEMIR DOKUM з 2001 року.    Чавунні радіатори Demrad Retro 500/180 завоювали величезну популярність у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні, де успішно продаються ось вже на протязі семи років. Приваблива вартість, висока якість і надійність, витончений дизайн -..


1545 грн.

Радіатор чавунний Demrad Retro 600/180

Радіатор чавунний Demrad Retro 600/180

     Чавунні радіатори DEMRAD RETRO є профільним радіатором екстра-класу, який виробляється на підприємстві DEMIR DOKUM з 2001 року.    Чавунні радіатори Demrad Retro 600/180 завоювали величезну популярність у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні, де успішно продаються ось вже на протязі семи років. Приваблива вартість, висока якість і надійність, вит..


1636 грн.

Радіатор чавунний Demrad Retro 800/180

Радіатор чавунний Demrad Retro 800/180

 Чавунні радіатори DEMRAD RETRO є профільним радіатором екстра-класу, який виробляється на підприємстві DEMIR DOKUM з 2001 року.    Чавунні радіатори Demrad Retro 800/180 завоювали величезну популярність у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні, де успішно продаються ось вже на протязі семи років. Приваблива вартість, висока якість і надійність, витончений дизайн..


2000 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1000/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1000/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L1000 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.    Основною відмінністю ..


1579 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1100/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1100/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L1100 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.    Основною відмінністю ..


1730 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1200/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1200/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L1200 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.     Основною відмінністю..


1863 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1300/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1300/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L1300 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.    Основною відмінністю ..


1941 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1400/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1400/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L1400 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.    Основною відмінністю стале..


2090 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1500/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1500/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L1500 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.     Основною відмінністю..


2237 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1600/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1600/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L1600 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.     Основною відмінністю..


2416 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1800/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L1800/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L1800 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.     Основною відмінністю ..


2679 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L2000/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L2000/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L2000 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.      Основною відмінніст..


2973 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L400/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L400/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L400 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.     Основною відмінністю сталевих панель..


909 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L500/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L500/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L500 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.     Основною відмінністю&..


999 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L600/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L600/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L600 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.     Основною відмінністю&..


1143 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L700/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L700/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L700 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.    Основною відмінністю с..


1240 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L800/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L800/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L800 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.     Основною відмінністю&..


1307 грн.

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L900/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 11 H500 L900/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 11 H500 L900 - це радіатор опалення сталевий, панельний з одною водяною сорочкою і одним конвектором.    Основною відмінністю с..


1453 грн.

Сталевий радіатор Demrad 22 H500 L1100/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 22 H500 L1100/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 22 H500 L1100 - це радіатор опалення сталевий, панельний з двома водяними сорочками і двома конвекторами.    Основною відмінніс..


2613 грн.

Сталевий радіатор Demrad 22 H500 L1200/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 22 H500 L1200/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 22 H500 L1200 - це радіатор опалення сталевий, панельний з двома водяними сорочками і двома конвекторами.    Основною відмінніс..


2873 грн.

Сталевий радіатор Demrad 22 H500 L1300/бокове підключення

Сталевий радіатор Demrad 22 H500 L1300/бокове підключення

    Радіатори т.м. "DEMRAD" призначені для застосування в системах водяного опалення житлових, громадських, адміністративних та виробничих приміщень з температурою теплоносія не більше 120 °С і робочим тиском в системі до 0.9 МПа. Demrad 22 H500 L1300 - це радіатор опалення сталевий, панельний з двома водяними сорочками і двома конвекторами.    Основною відмінніс..


3148 грн.

Показано 1 по 36 з 44 (Всього сторінок 2)
Заказать обратный звонок
Не нашли что искали?
Мы перезвоним Вам и ответим на все вопросы.
Спасибо за Ваше обращение
Наш менеджер свяжется с Вами в течении